Bezbolesne znieczulenie komputerowe SleeperOne 5

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą Sleeperone 5

Co to jest SleeperOne 5? Najprościej ujmując – SleeperOne 5 to urządzenie umożliwiające kontrolowane przez mikroprocesor podawanie środka znieczulającego. System ten analizuje opór tkanek i dostosowuje ciśnienie tak, aby nie przekroczyło granicy odczuwania bólu.
Dzięki temu sam proces jest krótki i bezstresowy. Przyczyną bólu przy aplikowaniu znieczulenia tradycyjną strzykawką jest rozpieranie tkanek – płyn znieczulający jest wtłaczany pod ciśnieniem co „rozpycha” tkanki i jest odczuwane jako ból o różnym natężeniu.
Sleeperone 5 działa zupełnie inaczej. Płyn jest aplikowany z prędkością fizjologiczną, tzn. taką, która pozwala tkankom na bieżąco wchłaniać dostarczany płyn – nie tworzy się wysokie ciśnienie, dlatego nie ma przykrego odczucia rozpierania dziąsła. Komputer cały czas kontroluje, czy tempo aplikacji jest właściwe.

SleeperOne jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w stomatologii.

Polecany szczególnie do wykonywania znieczuleń u dzieci i osób wrażliwych na ból oraz odczuwających lęk przed strzykawką dlatego zapytaj swojego stomatologa o SleeperOne 5. Zadzwoń i umów się na wizytę